lang.1 Українською     lang.1 По-русски     Вхід у кабінет    Реєстрація
Аренда выделенного сервера

Відгуки компаній

Додати відгук

Нові відгуки

Григор & Партнери
Автор:
Микола Олексійович
Дата:
13-05-2016
Досить кваліфікований фахівець. Бувший податківець.
Інфо-Міст
Автор:
Постраждалі
Дата:
08-04-2016
Нас годувала понеділками і завтраками рік. Кожен тиждень: або вона на відпочинку, або вихідні, або вдома. Якимось образом дізналась що ми подали в поліцію і відмовилась говорити взагалі. Просто ігнор. Грошей ми не побачили. За наші гроші та гроші всіх постраждалих вона напевно проплатила собі спокій і продовжує далі обманювати людей. Не ведіться! Пожалієте 100%! Обіцяє ідеальні умови і внушає довіру. Конкретна аферистка! Якщо поліція не хоче нічого робити, то життя їй рано чи пізно покаже!
Інфо-Міст
Автор:
Постраждалі
Дата:
29-01-2016
Рік не можемо повернути гроші. Ірина Григоріївна - жахливий директор. Не виконала умов контракту, гроші не повернула. Купає в обіцянках і годує "завтраками"! ШАХРАЙСТВО! І ми не одні обмануті
Express Credit Union
Автор:
Олександра
Дата:
16-06-2015
Всім привіт! Я в Експрес Кредит Юніон вже рік тримаю депозит, проблем ніколи не було.Там все стабільно, надійно, привітливий і компетентний персонал все зробить для того, щоб клієнти були задоволені.
магазин "Досконалий дім"
Автор:
Formaline
Дата:
02-10-2014
Фірма недоліки виправила. Претензій немає
Євротур ІФ
Автор:
Олег
Дата:
12-09-2014
Нікому не рекомендую сюди звертатись. Не професійні, не кваліфіковані працівники з хамськими манерами. Я втратив багато грошей та часу через не професійність працівниці, так за це ще й нахамила.